Usługi

Poznański Ośrodek Medycyny Pracy „MEDICAL” oferuje szeroką gamę profesjonalnych usług medycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Obejmują kompleksową diagnostykę, leczenie i opiekę medyczną, gwarantując wysoką jakość i komfort.

Medycyna Pracy

Medycyna pracy, oferowana przez ośrodek, to nowoczesne rozwiązania, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim – specjaliści i lekarze medycyny pracy skupieni w jednej placówce, w jednym miejscu. Oferta jest skierowana do firm, przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych medycyną pracy w regionie Wielkopolski i Poznania, poszukujących szybkiej obsługi, atrakcyjnych cen oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie opieki profilaktycznej nad pracownikami i przeprowadzania badań medycyny pracy. Największym atutem jest zespół kilkudziesięciu lekarzy i pielęgniarek, zapewniający komfort pacjenta w poradni oraz bezpieczeństwo pracodawcy w gąszczu przepisów i paragrafów.

Medycyna Pracy

Gabinety specjalistyczne

Oferowane są konsultacje lekarzy specjalistów w dziedzinach takich jak okulistyka, laryngologia, gastroenterologia, choroby wewnętrzne, chirurgia naczyniowa, kardiologia, foniatria, audiologia, ortopedia oraz medycyna pracy. Zagwarantowany jest najwyższy standard opieki, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu medycznego oraz stworzenie przyjaznej i miłej atmosfery. W jednym miejscu pacjenci mają możliwość skorzystania z specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz przeprowadzenia różnorodnych badań diagnostycznych, takich jak analizy laboratoryjne, ultrasonografia czy zdjęcia radiologiczne.

Gabinety specjalistyczne

Centrum Diagnostyczne

Pacjentom jest dostęp do usług medycznych w ramach Centrum Diagnostycznego. Oferuje ono szeroki zakres badań radiologicznych, ultrasonografii, densytometrii, mammografii, diagnostyki kardiologicznej i okulistycznej. Dodatkowo, działa aktywne Laboratorium Analityczne, świadczące różnorodne badania. Obejmuje opieką zarówno pacjentów indywidualnych, jak i pracowników firm i zakładów współpracujących z Poznańskim Ośrodkiem Medycyny Pracy MEDICAL.

Centrum Diagnostyczne

Laboratorium analityczne

Laboratorium Analityczne Medical rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku, oferując usługi diagnostyczne dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski.

W ramach laboratorium wszystkie badania są objęte wewnętrzną kontrolą jakości, zgodną z aktualnymi wytycznymi. Dodatkowo, podlegamy zewnętrznej kontroli jakości w ramach Powszechnego Programu Oceny Wiarygodności Wyników Badań Laboratoryjnych, nadzorowanego przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi.

Gwarantujemy wysoką jakość usług dzięki wykwalifikowanej i profesjonalnej kadrze diagnostów laboratoryjnych. Wszystkie analizatory posiadają wymagane certyfikaty obowiązujące w Polsce.

Laboratorium działa w systemie zamkniętego pobierania krwi, co świadczy o nowoczesności placówki oraz przestrzeganiu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, jak i personelu.

Usługi diagnostyczne są świadczone od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00.

Laboratorium analityczne
Udostępnij znajomym
MEDICAL