O Ośrodek

Ośrodek Medycyny Pracy MEDICAL w Poznaniu został założony w 1998 roku i działa jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Jest to nowoczesne rozwiązanie, dostosowane do bieżących potrzeb Klientów w zakresie przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników.

Oferta medycyny pracy, którą prezentowany ośrodek, obejmuje innowacyjne podejścia, profesjonalną obsługę, a przede wszystkim – specjalistów i lekarzy medycyny pracy, skoncentrowanych w jednym miejscu!

Adresowana jest ona do firm, przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych medycyną pracy w regionie Wielkopolski i Poznania. Zapewnia szybką obsługę, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie opieki profilaktycznej nad pracownikami i przeprowadzania badań medycyny pracy.

NZOZ Medical to kompleksowa placówka, świadcząca usługi medyczne w ramach Centrum Diagnostycznego. Obejmuje szeroki zakres badań radiologicznych, ultrasonografii, densytometrii, mammografii, diagnostyki kardiologicznej i okulistycznej, a także aktywne Laboratorium Analityczne oferujące różnorodne badania. Zapewnia opiekę zarówno pacjentom indywidualnym, jak i pracownikom firm współpracującym z Ośrodkiem Medycyny Pracy MEDICAL. Kompleksową opiekę medyczną zapewniają Gabinety Specjalistyczne, w których pracuje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów i pielęgniarek, służąc pomocą naszym pacjentom.

Głównym celem jest zapewnienie profilaktyki, diagnostyki i leczenia w jednym miejscu, sprawnie i profesjonalnie.

Kierownik Ośrodka

dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski
Kierownik Poznańskiego Ośrodka Medycyny Pracy „MEDICAL”

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy naszej przychodni, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kierownikiem Ośrodka w każdy czwartek w godz. 12:00 – 13:00

Lokalizacja

Medical zlokalizowany jest w Poznaniu przy ulicy Bednarskiej 8, (narożnik ulic A. Szamarzewskiego i S. Przybyszewskiego) około 100 metrów od Szpitala Chorób Płuc i Gruźlicy. Można do nas najłatwiej dojechać wysiadając jeden przystanek przed pętlą tramwajową na Ogrodach.

Udostępnij znajomym
MEDICAL