Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60%  Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60% Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60%  Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60%  Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON !

Insekty pod nadzorem    Sprawdź, czy nie jesteś uczulony !!!


        Tego lata nie ma żartów z osami i innymi kąsającymi owadami.
Tragiczna śmierć aktorki Ewy Sałackiej wstrząsnęła całą Polską i zwróciła uwagę na zagrożenie, o którym rzadko pamiętamy. Rozwścieczone upałem osy, pszczoły i szerszenie są bardziej agresywne. Jak oszalałe szukają czegoś do jedzenia. Wystarczy usiąść w ogrodzie z kompotem w szklance, a od razu zlatują się istne chmary fruwających stworzeń, wyposażonych w jadowite żądła. Lekarze mają pełne ręce roboty – zgłasza się 10 razy więcej pokąsanych pacjentów z obrzękami. To słuszna zapobiegliwość – za ukłucie można zapłacić nawet utratą życia.

 

PAMIĘTAJ ! Nawet jeśli osy czy meszki kąsały Cię wiele razy i nigdy nie zauważyłeś niepokojącej reakcji, nie bądź beztroski. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak zareagujesz następnym razem! Uczulenie na toksyczny jad może ujawnić się w każdej chwili, nawet jeśli nigdy przedtem nie miałeś żadnych objawów alergii i jesteś przekonany, że nie masz do niej skłonności.

 

 

Wykonaj 1 test na jad owadów

 

Pszczoła Osa Szerszeń Komar Meszka

 

  • Do badania pobiera się 2-3 ml krwi.
  • Podczas badania nie wprowadza się alergenu do organizmu NIE MA RYZYKA WYSTĄPIENIA wstrząsu anafilaktycznego.
  • Nie potrzeba odstawiać leków przeciw alergicznych.
  • Nie wymaga specjalnego przygotowania, nie trzeba być na czczo.
  • Test można wykonać u dzieci i osób starszych.